Asistenčná služba - DAF ITS

DAF-ITS-roadside-assistance-940

DAF International Truck Service (ITS)

Vrátime Vás späť do prevádzky

V prípade poruchy alebo inej neočakávanej udalosti sa môžete plne spoľahnúť na cestnú asistenčnú službu DAF International Truck Service (ITS). Jediný telefónny hovor do DAF ITS dokáže zaistiť servis vozidla po celej Európe. Centrum DAF ITS je v prevádzke 24 hodín denne, 7 dní v týždni a 365 dní v roku. Skúsení operátori vám poskytnú všetku pomoc potrebnú na to, aby ste s minimálnym časovým zdržaním dostali svoje nákladné vozidlo späť do prevádzky.

ITS – služba dostupná pre všetkých zákazníkov DAF

Pre okamžitú pomoc

DAF international truck service

Pokiaľ sa stane niečo neočakávané, stačí jeden telefonát do střediska spoločnosti DAF International Truck Service (ITS) a vaše nákladné vozidlo môže pokračovať v jazde s minimálnym oneskorením.

DAF ITS: +31 402143000

Prednosti

Prednosti služby DAF ITS

  • Jednotné telefónne číslo po celej Európe +31 40 214 3000, ktoré je priamym kontaktom na operátora ITS.
  • Služba ITS je dostupná 24 hodín denne, 7 dní v týždni a 365 dní v roku.
  • Asistenčná služba je poskytovaná v 10 jazykoch.
  • ITS pomáha vodičovi, zaistí záruku platby a vybavuje aj ostatné finančné záležitosti.
  • Pri zabezpečovaní rýchlych a efektívnych služieb sa vďaka ITS môžete spoľahnúť na viac než 1 100 dealerov a servisných stredísk spoločnosti DAF po celej Európe.
  • ITS je vlastná služba spoločnosti DAF a je poskytovaná priamo zo sídla spoločnosti v Eindhovene.
  • Služba ITS nie je obmedzená len na vozidlo, pomôže v prípade problémov s návesom, nadstavbou alebo ak má problém iba vodič.
  • Dokonale vyškolení profesionálni mechanici prispievajú k tomu, že väčšina vozidiel je opravená priamo na mieste alebo v najbližšom servise.
  • ITS informuje zákazníka o aktuálnom vývoji opravy.
  • ITS zaistí všetko potrebné k tomu, aby sa pokazené vozidlo dostalo s minimálnym oneskorením späť do prevádzky.

24 / 7

Služba ITS v 49 krajinách 24/7

DAF ITS mechanic Kedykoľvek je prijatý hovor, služba ITS nekontaktuje len predajcu alebo servisné miesto, ktoré poskytne asistenčné služby, ale aj obchodné zastúpenie, kde prebieha bežný servis vozidla. Tento prístup umožňuje operátorom ITS okamžite zorganizovať záruku platby, takže vodič sa nemusí starať o finančnú stránku problému. Samozrejmosťou je, že ITS taktiež informuje základňu vodiča, ak sa tak ešte nestalo skôr, a vodičovej spoločnosti poskytuje aktuálne informácie o vývoji situácie a stavu opráv.

Po konzultácii s operátorom, ktorý priebežne dostáva aktuálne informácie, je možné rozhodnúť, či objednať náhradné vozidlo, alebo zorganizovať expresnú dodávku náhradného dielu, ak ho predajca práve nemá na sklade. Služba ITS sa môže chváliť rozsiahlou a dobre rozloženou sieťou približne 1 100 predajných a servisných miest DAF po celej Európe. Zákazníci spoločnosti DAF si môžu byť istí, že dostanú rýchle asistenčné služby v prípade poruchy alebo nehody v 49 krajinách – 24 hodín denne, 7 dní vtýždni.

10 jazykov

10 jazykov

DAF ITS callcenter Na každý telefonát na číslo služby ITS spoločnosti DAF (+31 40 214 30 00) dnes odpovedá jeden z operátorov služby ITS, každý z nich hovorí aspoň štyrmi jazykmi. Operátori môžu ponúknuť vodičom pomoc služby ITS celkovo v desiatich rôznych jazykoch. Moderné počítačové vybavenie zabezpečuje veľmi rýchle určenie, ktoré zo servisných stredísk spoločnosti DAF sa nachádza najbližšie k nákladnému vozidlu v núdzi. Rýchlosť odozvy bola vždy jednou z najsilnejších stránok služby ITS. Veď predsa platí – čím rýchlejšie sa nákladné vozidlo dostane späť na cestu, tým lepšie. A naviac, asistencia sa neobmedzuje len na samotné vozidlo — pomoc sa týka aj ťahača, nadstavby a dokonca aj vodiča.

História

V 49 krajinách

Koncom šesťdesiatych a začiatku sedemdesiatych rokov minulého storočia dosiahla medzinárodná cestná doprava výrazný rozmach. Vodiči vozidiel DAF, ktorí sa dostali do núdze v dôsledku poruchy alebo nehody, museli telefonovať do centrály spoločnosti DAF v Eindhovene v Holandsku a obyčajne ich spojili s niekým z oddelenia „medziná-rodného predaja“.

Vždy im ihneď ponúkli pomoc, ale potreba štruktúrovaného a profesionálneho spôsobu riešenia takýchto telefonátov viedla v roku 1972 k vytvoreniu služby ITS (International Truck Service – Medzinárodný servis nákladných vozidiel), ktorá bola v tom čase v oblasti komerčných nákladných vozidiel jedinečná.

Súvisiace informácie

Služby

Efektivná preprava si vyžaduje viac než len dokonalé nákladné vozidlo. Spoločnosť DAF preto ponúka kompletné riešenie pre prepravu. Za každým vozidlom sa skrýva profesionálna organizácia a medzinárodná sieť servisných dealerov. Pomôžu vám s výberom vhodného vozidla, zariadia financovanie a budú váš vozový park udržovať v perfektnom stave.

Ďalšie informácie

Kontaktujte svojho DAF predajcu

Chcete vedieť viac? Pre DAF predajcov bude potešením Vám oznámiť všetko, čo chcete vedieť o produktoch a službách spoločnosti DAF. 

Prejsť na kontaktný formulár

Zdieľať túto stránku

Pozývame vás k zdieľaniu našej stránky