DAF Servisná zmluva

DAF MultiSupport S DAF Servisnou zmluvou sme o krok ďalej v ponuke toho najlepšieho riešenia pre každého z našich zákazníkov.

Balíčky služieb DAF Servisná zmluva

Balíčky služieb DAF Servisná zmluva

S balíky služieb Care, DAF Warranty Plus a s organizáciou, ktorá je zabezpečuje, ponúkame komplexný rad štandardných a voliteľných servisných služieb. S DAF Servisnou zmluvou si môžete zvoliť jeden zo 4 vopred definovaných servisných balíčkov.

DAF-MultiSupport-Tabellen-Service

Care+

MultiSupport-Icon-Care   

Zabezpečuje komplexnú preventívnu údržbu na základe vopred dohodnutej mesačnej platby.

Balíček Care + vám ponúka dvojitú výhodu: vaše nákladné vozidlo je udržiavané vo výbornom stave a zodpovedajúce náklady už vopred poznáte.

 

 

Xtra Care

MultiSupport-Icon-Xtra-Care
 
Zabezpečuje komplexnú preventívnu údržbu, nevyhnutné opravy pohonnej jednotky vozidla a podporu v prípade poruchy (náklady na odťah).


Až po dobu ôsmich rokov máte zaistenú včasnú údržbu, vysoko kvalitné opravy a maximálnu dostupnosť vozidla v prípade porúch pohonnej jednotky.


Flex Care

MultiSupport-Icon-Flex-Care

Zabezpečuje komplexnú preventívnu údržbu a nevyhnutné opravy celého vozidla vrátane následkov opotrebenia.

Balíček Flex Care udržuje vaše vozidlo v tom najlepšom technickom stave. Ponúka pružné riešenie údržby a opráv pre prevažnú časť tých častí vášho vozidla, ktoré sú závislé na servise.

Full Care

MultiSupport-Icon-Full-Care

Zabezpečuje komplexnú preventívnu údržbu a nevyhnutné opravy celého vozidla vrátane následkov opotrebenia, podporu pri poruchách, zákonom stanovené inšpekcie a prehliadky a voliteľné prídavné produkty.

Ide o vrcholný balíček, ktorý vám umožňuje sústrediť sa na vašu hlavnú oblasť podnikania.

 

 

Výhody služieb DAF Servisná zmluva

Viac než len opravy a údržba...

V odbore dopravy je všetko zamerané na maximalizáciu produktivity a na minimalizáciu nákladov: najväčší možný zisk na tonu/kilometer. Program DAF Servisná zmluva a jeho nové balíčky Warranty Plus sú stavebnými blokmi nového servisného programu DAF Repair & Maintenance, ktorý je vytvorený tak, aby vám ponúkol na mieru zostavené servisné balíčky, ktoré predchádzajú nepríjemným prekvapením a zároveň obmedzujú výšku vašich mesačných nákladov.

Výhody:

  • Plná kontrola nad financiami: DAF Servisná zmluva vám ponúka na mieru prispôsobené služby za dohodnutú cenu v oblasti údržby a opráv.

  • Optimalizovaný výkon vozidla: Dokonale vyškolení technici a mechanici vášho dealera spoločnosti DAF sú perfektne oboznámení s každým prvkom vášho vozidla a používajú iba vysoko kvalitné originálne náhradné diely DAF. Vaše vozidlo bude udržiavané v optimálnom stave, ktorý znižuje riziká porúch a následných nákladných opráv a prestojov vozidla.

  • Maximálna doba prevádzkyschopnosti vozidla: Váš dealer vytvorí (s prihliadnutím na využitie vozidla a jeho konfiguráciu) optimalizovaný plán údržby, ktorý najlepšie zodpovedá vášmu vozidlu a jeho režimu prevádzky. V prípade poruchy alebo inej neočakávanej situácie sa môžete plne spoľahnúť na cestnú asistenciu DAF ITS.
  • Vyššia odkupná cena: DAF Servisná zmluva zabezpečuje pre vaše vozidlo ten najvyšší stupeň servisu. Hodnota, že údržba a opravy vášho vozidla sú vykonávané podľa štandardov spoločnosti DAF a s použitím originálnych náhradných dielov DAF, sa neprejavuje len vo zvýšenie životnosti a spoľahlivosti vozidla, ale aj vo zvýšení jeho zostatkovej hodnoty. S DAF Servisnou zmluvou zaručuje spoločnosť DAF vyššiu odkupnú hodnotu vozidla.
  • Flexibilná ponuka: S flexibilitou programu našich služieb DAF Servisná zmluva ponúkame to najlepšie riešenie pre každého z našich zákazníkov.

Vyhľadať najbližšieho dílera

Zdieľať túto stránku

Pozývame vás k zdieľaniu našej stránky