Služby

DAF-Services

Cestná preprava je hlavne o optimálnej efektivite, takže spoločnosť DAF ponúka celkové prepravné riešenie, ktoré bolo navrhnuté, aby maximalizovalo výnosy na kilometer. Podporuje ho profesionálna organizácia a sieť predajcov, ktorí pomáhajú zákazníkom, aby si vybrali správne vozidlo, financovali ho, udržali ho v perfektnom stave a počas celej doby zabezpečili jeho prevádzku.


Všade s vami

 • Asistenčná služba - DAF ITS

  DAF-ITS-roadside-assistance-400
  Ak by sa kedykoľvek stalo niečo neočakávané, jeden telefonát do ITS zaistí opätovné sprevádzkovanie nákladného vozidla s minimálnym zdržaním. ITS je v pohotovosti dňom i nocou, a to 365 dní v roku.

  DAF International Truck Service
 • DAF Servisná zmluva

  DAF Multisupport mainvisual
  Ponukou pevne stanovenej ceny na kilometer za opravu a údržbu, zaručuje služba MultiSupport spoločnosti DAF vynikajúco udržiavaný vozový park bez neočakávane vysokých výdavkov

  DAF MultiSupport
 • Finančné služby

  PACCAR Financial services
  PACCAR Financial je výhradne zameraný na odvetvie dopravy a ponúka vlastné finančné služby pre nové vozidlá, použité nákladné automobily, prívesov a nadstavby.

  Ďalšie informácie
 • Dielce & Príslušenstvo

  DAF Parts Genuine Parts
  Okrem originálnych dielov DAF a dielov pre morory PACCAR, dodáva spoločnosť PACCAR Parts viac ako 60 000 dielov TRP pre všetky značky nákladných vozidiel, návesov, prívesov a nadstavieb.

  PACCAR Parts
 • Školenie pre vodičov DAF

  DAF Driver Academy
  Pretože dobre vyškolení, profesionálni vodiči sú produktívnejší a pomáhajú znižovať náklady.

  DAF Driver Academy
 • Systém DAF Connect


  Maximalizujte svoju ziskovosť pomocou nášho špičkového systému správy vozového parku. Systém DAF Connect rýchlo zobrazí aktuálne informácie o Vašich vodičoch, nákladných vozidlách a logistických procesoch.

  DAF Connect

Kontaktujte svojho DAF predajcu

Chcete vedieť viac? Pre DAF predajcov bude potešením Vám oznámiť všetko, čo chcete vedieť o produktoch a službách spoločnosti DAF. 

Prejsť na kontaktný formulár

Zdieľať túto stránku

Pozývame vás k zdieľaniu našej stránky