TRP Genuine Parts

TRP Truck trailer parts TRP Range

TRP Truck and Trailer Parts

TRP - kvalita, ktorej môžete dôverovať!

Sortiment TRP je široký, variabilný a neustále sa rozširuje. Preto tu vždy nájdete všetko, čo potrebujete. Sortiment TRP zahŕňa dielce pre všetky bežné značky prívesov a návesov. Naša služba rýchlej dodávky zaručuje okamžitú dostupnosť dielcov z jedinej lokality. Čo môže byť rýchlejšie alebo pohodlnejšie? Program dielcov TRP vám šetrí čas a peniaze.
 

All makes trucks

TRP - Nákladné automobily všetkých typov – Jednozastávková predajňa

TRP Truck trailer parts All makes Rozmanitosť je, ako sa vraví, korením života. Keď však ide o servis a výmenu dielcov v rozmanitom vozovom parku, pri efektívnom udržiavaní prevádzkyschopnosti vašich vozidiel je výhodnejšie mať len jeden kontaktný bod, absolvovať len jednu návštevu alebo uhradiť jednu jedinú faktúru. To je dôvod, prečo spoločnosť PACCAR Parts prostredníctvom svojich predajcov a siete predajných poradcov ponúka v rámci programu TRP široký sortiment dielcov pre nákladné automobily všetkých typov. Hovoríme tu o dôveryhodnej kvalite poskytovanej poprednými OEM dodávateľmi a dielcoch so záručným štítkom TRP.


Správna kombinácia

Žiadny typ nákladného automobilu sa nehodí na každé použitie. Prevádzkari vozových parkov realizujú vyvážený výber vozidiel, ktorý bude najlepšie spĺňať požiadavky rozličných úloh prepravy a logistiky, od hlavných liniek na dlhé vzdialenosti a zoskupovania až po distribúciu s viacerými stanovišťami vykládky.

Výber ťahača alebo prívesu tiež závisí od druhu prepravovaného tovaru - od nespracovaných petrochemikálií až po potraviny, od suchých látok až po stroje, elektrické vybavenie alebo kvety. Konečný výber ťahača a prívesu tiež ovplyvňuje ponuka a dopyt, dostupnosť, zľavy a výkony poskytované predajným miestom.

Preto väčšina prevádzkarov obvykle volí zmiešaný vozový park, keďže rozmanitosť je zvyčajne výhodou. Keď však ide o servis a výmenu dielcov v rozmanitom vozovom parku, pri efektívnom udržiavaní prevádzkyschopnosti vašich vozidiel je výhodnejšie mať len jeden kontaktný bod, absolvovať len jednu návštevu alebo uhradiť jednu jedinú faktúru. To je dôvod, prečo spoločnosť PACCAR Parts prostredníctvom svojich predajcov a siete predajných poradcov ponúka v rámci programu TRP široký sortiment dielcov pre nákladné automobily všetkých typov. Hovoríme tu o dôveryhodnej kvalite poskytovanej viac ako 50 poprednými OEM dodávateľmi a dielcoch so záručným štítkom TRP.

TRP dodáva široký sortiment s viac ako 60 000 dielcami prostredníctvom siete 1 000 predajcov v 26 krajinách s pokrytím tak významných značiek, ako sú MAN, Mercedes, Renault, Iveco, Scania a Volvo.

Dielce TRP vám prináša spoločnosť PACCAR, ktorá má ako popredný výrobca nákladných automobilov ideálne predpoklady na to, aby dôkladne porozumela požiadavkám prevádzkarov vozových parkov kladeným na kvalitné dielce za prijateľné ceny. Dodávame tie správne produkty v čase, keď ich potrebujete.

TRP eKatalóg

TRP-eCatalogus-Tablet-Laptop-Phone

Najaktuálnejšiu a najúplnejšiu ponuku dielcov nájdete v digitálnom katalógu TRP.

TRP eKatalog

Trailer and body parts

Dielce pre prívesy a karosérie

TRP Truck trailer parts TRP RangeZa každým dobrým ťahačom nájdeme nejaký príves alebo nadstavbu. Príves je vždy odlišný vzhľadom na dané použitie - sortiment siaha od prívesov s plátennými a zasúvateľnými bočnými panelmi, cez prívesy s dvojitou alebo zdvižnou plošinou, až po pevné karosérie, otvorené jednotky, chladiace boxy a hromadné transportéry. A tak hoci prívesy bývajú vyrábané lokálne, v záujme naplnenia špecifických trhových požiadaviek sa montujú zo štandardných dielcov daného odvetvia. A v tom momente znovu prichádza na scénu TRP so svojím širokým sortimentom dielcov pre prívesy - dokáže uspokojiť takmer každú neštandardnú požiadavku za nákladovo efektívnu cenu.

Všetky typy

  • Dielenský spotrebný materiál každého druhu
  • Kvalitné produkty s prijateľnými cenami dodávané v daný alebo nasledujúci deň
  • Obsiahly katalóg TRP s možnosťou rýchlej referencie
  • Predajca s autorizáciou ClimaTech pre nákladovo efektívne služby airco.
  • Kompletný sortiment dielcov pre prívesy a karosérie za účelom dodatočnej montáže

Kombinácia ťahača a prívesu, ktorú možno považovať za hnací motor európskej ekonomiky, prepravuje všetky možné druhy produktov - od potravín po stroje, od petrochemikálií po elektrické alebo elektronické vybavenie. V podmienkach, ktoré siahajú od horúčav stredomorského leta až po chladné severské zimy, od hladkých širokých diaľnic až po hrboľaté cesty.

Preto je na každom konkrétnom trhu potrebný odlišný typ prívesu. Vzhľadom na to sa prívesy zvyknú vyrábať lokálne - s ohľadom na požiadavky konkrétneho trhu. Pritom sa však montujú z prevádzkových súčastí bežných pre dané odvetvie.

A v tom momente znovu prichádza na scénu TRP so svojím širokým sortimentom dielcov pre prívesy - dokáže uspokojiť takmer každú požiadavku pri nákladovo efektívnych cenách.

Arvin Meritor, BPW, Daimler Chrysler, Fruehauf, Gigant, Hendrickson, SAF a SMB – len niekoľko popredných značiek OEM dielcov pre prívesy dodávaných prostredníctvom programu TRP. Vrátane náprav, vzduchových bŕzd, odpruženia, príslušenstva na vlečenie, blatníkov - a všetkého, čo prevádzkari vozových parkov potrebujú na udržanie prevádzkyschopnosti svojho vozového parku.

TRP eKatalóg

TRP-eCatalogus-Tablet-Laptop-Phone

Najaktuálnejšiu a najúplnejšiu ponuku dielcov nájdete v digitálnom katalógu TRP.

TRP eKatalog

Consumables

Spotrebný materiál TRP

TRP Truck trailer parts ConsumablesČím tvrdšie pracujú, tým viac spotrebujú. Rozmerné návesové jazdné súpravy sú na hlavných linkách v prevádzke päť až šesť dní v týždni, 48 týždňov v roku. Ľahšie nákladné vozidlá používané na dodávky s viacerými lokalitami vykládky musia zvládať neustále zastavovanie a štartovanie, ako aj nemenej náročné postávanie v rušnej premávke. Preto každá súčiastka motora, prevodovky a náprav musí byť správne namazaná, aby mechanizmy mohli bežať hladko a boli chránené pred vysokými prevádzkovými teplotami.

TRP disponuje každým typom maziva, kvapaliny a prísady, ktoré vaše ťažko skúšané vozidlá vyžadujú, aby spĺňali požiadavky vašej dielne. Ako aj náradím potrebným na výkon všetkých servisných a údržbárskych zásahov. Kvalita, ktorej môžete dôverovať, za prijateľné ceny.

Kompletný sortiment kvalitného spotrebného materiálu pre všetky požiadavky vašej dielne

  • Špecifikované a balené s ohľadom na osobnú bezpečnosť a hygienu
  • Tesnenia a lepidlá, ktoré si plnia svoje poslanie
  • Mazivá a vazelíny pripravené zniesť danú záťaž
  • Čistiace produkty na vypláchnutie zvyškov

TRP taktiež dodáva kompletný sortiment farieb a príchytných prvkov každého druhu.

Všetky praktiky a produkty TRP sú otestované a schválené podľa najprísnejších vládnych a priemyselných štandardov.

TRP eKatalóg

TRP-eCatalogus-Tablet-Laptop-Phone

Najaktuálnejšiu a najúplnejšiu ponuku dielcov nájdete v digitálnom katalógu TRP.

TRP eKatalog

Workshop

TRP – Kompletné riešenie pre potreby vašej dielne

TRP Truck trailer parts workshopSprávne vybavená a organizovaná dielňa je nevyhnutným predpokladom zachovávania a zvyšovania miery spokojnosti zákazníkov. Či už ide o pravidelnú prehliadku alebo servisný zásah, mechanici, zákazníci i vozidlá si zaslúžia to najnovšie náradie a vybavenie, ktoré zaručí servis vysokej kvality a dokonalý stav vozidla.

Sortiment TRP pokrýva kompletnú ponuku dielenského náradia s tými správnymi nástrojmi pre každú úlohu. Či už je to jednoduchý skrutkovač alebo najmodernejší systém na meranie oleja, v jednozastávkovom programe TRP sa nájde úplne všetko.

Stahlwille je napríklad najlepší dostupný dodávateľ náradia na trhu. V ponuke TRP nájdete jeho kompletný sortiment. Na ilustráciu kvality tohto náradia na kompletný sortiment značky Stahlwille ponúkame doživotnú záruku. Uisťovať vás môže aj pocit, že pracujete s rovnakým náradím ako všetci profesionáli v profi dielňach. O kvalitu náradia sa vôbec nemusíte obávať.

Ak vaše nároky presahujú základné náradie pre mechanikov a hľadáte prelomové riešenie pre vytvorenie dokonalej dielne, v TRP ste v snahe o uspokojenie vašich potrieb opäť na správnej adrese. TRP spolupracuje s tímom skúsených inžinierov špecializujúcich sa na dielenské náradie, ktorí vám poskytnú náležité osobné rady v ohľadne dielenského vybavenia. Či už máte záujem o rezervné náradie alebo kompletné vybavenie novo otváranej dielne, naši partneri disponujú náležitými skúsenosťami na to, aby vám dokázali odborne poradiť. Sme schopní realizovať kompletné projekty od A do Z, aby ste sa vy nemuseli o nič starať.

Či už hľadáte nový obyčajný skrutkovač alebo kompletné vybavenie pre novú dielňu, TRP je tým správnym partnerom, ktorému je potrebné adresovať svoje požiadavky. Preštudujte si náš katalóg, v ktorom nájdete kompletný sortiment dielenského vybavenia alebo sa obráťte na najbližšieho predajcu DAF.

TRP eKatalóg

TRP-eCatalogus-Tablet-Laptop-Phone

Najaktuálnejšiu a najúplnejšiu ponuku dielcov nájdete v digitálnom katalógu TRP.

TRP eKatalog

Súvisiace informácie

Karta MAX

Maxcard

Karta MAX je bezplatná a ponúka vám úžasné množstvo výhod. Zaregistrujte sa teraz a požiadajte o svoju osobnú kartu MAX.

Kartu MAX Prihlásiť...

Ponuky

PACCAR-Parts-banner-sales-action

Prejdite na MAX leták pre najnovšie ponuky.

MAX leták

Kontaktujte svojho DAF predajcu

Chcete vedieť viac? Pre DAF predajcov bude potešením Vám oznámiť všetko, čo chcete vedieť o produktoch a službách spoločnosti DAF. 

Prejsť na kontaktný formulár

Zdieľať túto stránku

Pozývame vás k zdieľaniu našej stránky