Prečo TRP

TRP Truck trailer parts TRP Offers

TRP Truck and Trailer Parts

Výhody TRP 

V rámci tohto programu TRP máte k dispozícii všetko, čo potrebujete pre váš príves, ako aj dielce karosérie, spotrebný dielenský materiál a nástroje. Keď nájdete svoj diel, jednoducho volajte alebo navštívte miestneho predajcu DAF a podajte svoju objednávku. Na predajnom mieste nájdete široký sortiment dielcov a tie, ktoré nemajú, sa vo väčšine prípadov dodajú v priebehu noci prostredníctvom služby expresnej nočnej dodávky dielcov PACCAR. Váš predajca DAF vie lepšie ako ktokoľvek iný, že vo vašom odvetví je čas najvzácnejším aktívom.

TRP ponúka:

  • Rozsiahly sortiment dielcov pre ťahače a prívesy rôznych značiek, ako i spotrebného dielenského materiálu, na zabezpečenie kompletného riešenia dodávky náhradných dielcov.
  • Dostupnosť cez priehradku prostredníctvom siete medzinárodných predajcov s možnosťou dodávky v daný alebo nasledujúci deň.
  • Dielce s dobrým pomerom ceny a kvality, ktoré spĺňajú požiadavky pre maximálnu dobu prevádzky vozidla.
  • Zručný a plne vyškolený personál, ktorý dokáže správny diel rozpoznať hneď na prvýkrát.
  • Kvalitne zdokumentovaný katalóg dielcov
  • Široký sortiment dielcov
  • Konkurencieschopné ceny - hodnotu za vynaložené prostriedky
  • Kompletnú záruku DAF
  • Kvalitné dielce ako štandard
  • Službu dodávky zákazníkovi.

TRP eKatalóg

TRP-eCatalogus-Tablet-Laptop-Phone

Najaktuálnejšiu a najúplnejšiu ponuku dielcov nájdete v digitálnom katalógu TRP.

TRP eKatalog

Prečo TRP:

Váš prepravný partner

TRP predstavuje jednu z mnohých foriem, ktorými spoločnosť PACCAR Parts podporuje vaše prepravné aktivity. Váš predajca DAF je vaším prepravným partnerom. Pod jednou strechou nájdete profesionálov, ktorí vám pomôžu vybrať nákladné vozidlo, zariadiť financovanie, naplánovať opravu podľa vášho plánu, prispôsobiť údržbu podľa vašich požiadaviek a zaobstarať dielce a príslušenstvo - rýchlo a jednoducho. Všetko, čo potrebujete, aby ste svoje podnikanie a zárobky posúvali vpred.

Kvalita TRP

Pokiaľ ide o ťahač alebo príves, budete potrebovať len tie najlepšie dielce. Dielce nízkej kvality sa rýchlejšie opotrebúvajú a poskytujú neporovnateľne nižší výkon, čo môže spôsobiť dlhší čas mimo prevádzky. Produkty TRP pomáhajú eliminovať tento problém. Produkty TRP sú rozšírením existujúceho sortimentu originálnych dielcov DAF. TRP dodáva všetko od odpružení a náprav prívesov, cez nakladacie rampy až po dielenský spotrebný materiál. V rámci TRP sa poskytujú len tie najlepšie produkty spĺňajúce naše najprísnejšie štandardy kvality a my si samozrejme stojíme za všetkými predávanými produktmi prostredníctvom národných záručných podmienok DAF.


Objednávanie produktov TRP

V rozsiahlom katalógu TRP. Ak chcete zaobstarať potrebné dielce, stačí jediný telefonát alebo jediná návšteva vášho predajcu DAF. Zastavte sa na chvíľku a porozmýšľajte, koľko času a peňazí tým ušetríte! Keďže váš predajca DAF je profesionálne školený, okrem zaobstarania dielcov si u neho môžete nechať realizovať aj opravy a údržbu.

Súvisiace informácie

Karta MAX

Maxcard

Karta MAX je bezplatná a ponúka vám úžasné množstvo výhod. Zaregistrujte sa teraz a požiadajte o svoju osobnú kartu MAX.

Kartu MAX Prihlásiť...

Ponuky

PACCAR-Parts-banner-sales-action

Prejdite na MAX leták pre najnovšie ponuky.

MAX leták

Kontaktujte svojho DAF predajcu

Chcete vedieť viac? Pre DAF predajcov bude potešením Vám oznámiť všetko, čo chcete vedieť o produktoch a službách spoločnosti DAF. 

Prejsť na kontaktný formulár

Zdieľať túto stránku

Pozývame vás k zdieľaniu našej stránky