Služby spoločnosti PACCAR Parts pre vozové parky

PACCAR-Parts-Fleet-Services Program služieb spoločnosti PACCAR Parts pre vozové parky (PPFS) slúži na podporu veľkých medzinárodných vozových parkov pozostávajúcich z viac než 50 jednotiek. Tento program umožňuje vozovým parkom vykonávať medzinárodnú obchodnú činnosť za podpory jedného spoľahlivého dodávateľa dielov. Zmluvný predajcovia spoločnosti DAF po celej Európe sú pripravení ponúknuť medzinárodným vozovým parkom služby, na aké sú zvyknutí od svojho domáceho predajcu.

Jeden program, jedna maximálna cena, jeden zúčtovací výkaz

Ak prevádzkujete medzinárodný vozový park, ktorý pôsobí v celej Európe alebo využíva služby rôznych predajcov v rámci jednej krajiny, a hľadáte partnera, ktorý vám poskytne potrebnú podporu, program služieb spoločnosti PACCAR Parts pre vozové parky by pre vás mohol byť ten pravý.

Výhody využívania programu služieb spoločnosti PACCAR Parts pre vozové parky:

  • Stanovenie maximálnych cien dielov po celej Európe* u všetkých predajcov spoločnosti DAF zapojených do tohto programu.
  • Vďaka jedinému zúčtovaciemu výkazu za stanovené obdobie získavate potrebný prehľad vo vašom jazyku a mene.
  • Program znižuje administratívne zaťaženie a už nebudete musieť vykonávať žiadne hotovostné platby v zahraničí.
  • Program vám poskytuje podporu vo vašom rodnom jazyku.
  • Priamy kontakt so spoločnosťou DAF Eindhoven s možnosťou uzatvárať dohody na európskej úrovni. Skupina 25 špecializovaných odborníkov je pripravená poskytnúť vám potrebné služby a odpovede na široké spektrum otázok.

Tak na čo čakáte? Ďalšie informácie o programe služieb spoločnosti PACCAR Parts pre vozové parky vám poskytne váš predajca spoločnosti DAF. 

*Program služieb spoločnosti PACCAR Parts pre vozové parky je k dispozícii v nasledujúcich krajinách: Holandsko, Nemecko, Belgicko, Francúzsko, Španielsko, Portugalsko, Taliansko, Švajčiarsko, Rakúsko, Spojené kráľovstvo, Luxembursko, Lichtenštajnsko, Maďarsko, Rumunsko, Poľsko a u predajcov značky DAF, ktorí sa prihlásili na poskytovanie služieb spoločnosti PACCAR Parts vozovým parkom. 

PACCAR-Parts-Fleet-Services-logo-400

Predajcov zapojených do programu služieb spoločnosti PACCAR Parts pre vozové parky nájdete prostredníctvom nástroja na vyhľadávanie predajcov. Ak váš predajca nie je zapojený do programu služieb spoločnosti PACCAR Parts pre vozové parky, kontaktujte nás.

Kontaktovat program služeb PACCAR Parts Fleet Services

Contact DAF Trucks

Chcete-li být průběžně informováni o programu služeb PACCAR Parts Fleet Services nebo máte nějaký dotaz, kontaktujte nás e-mailem.

Ďalšie informácie

Zdieľať túto stránku

Pozývame vás k zdieľaniu našej stránky.