Príslušenstvo značky DAF

Funkčné a zábavné

Nákladné vozidlá značky DAF doslovne „prevážajú“ vaše prepravné výnosy a obraz spoločnosti vďaka ich úspornosti, kvalite a nízkym nákladom na údržbu. Spoločnosť DAF ale robí oveľa viac preto, aby vám pomohla vylepšiť výkon a „výzor“ vášho nákladného vozidla. Vaše vozidlo môžete upraviť presne tak, ako chcete.

Rada príslušenstva značky DAF obsahuje všetko, čo potrebujete pre riadenie vášho podnikania:

DAF XF Euro 6 bottle holder
  • Znižovače nákladov na zníženie prevádzkových nákladov
  • Jednoduchá jazda pre ešte lepší komfort vodiča
  • Bezpečná jazda pre ochranu vodiča a jeho vozidla značky DAF, ako aj ostatných používateľov ciest a životného prostredia
  • Veľkolepé dojmy pre posilnenie obrazu vašej spoločnosti a podporu hrdosti vodičov
  • Vysoký prevod, ktorý vám všade poskytne špeciálny pocit DAF.

Okruh príslušenstva DAF: všetky prídavky, ktoré môžu mať veľký význam pre váš dopravný podnik. Špeciálny okruh, ktorý pomáha vodičom a nákladným vozidlám „fungovať“ ešte lepšie a pritom pridáva do každodenného podnikania trochu dopravnej „zábavy“. Poskytnutím vyššej bezpečnosti a komfortu na ceste, znížením prevádzkových nákladov a vylepšením obrazu vašej spoločnosti. Pre každého, kto si chce užívať pocit DAF máme dokonca špeciálnu radu vybavenia značky DAF. Na ceste a mimo nej.

Pre každé nákladné vozidlo značky DAF bola vytvorená komplexná rada príslušenstva značky DAF. DAF LF, CF a XF. Pre spojlery, poťahy sedadiel, slnečné clony a hliníkové kolesá až po chladič alebo TV/video. Každé príslušenstvo je vyrobené z vysokokvalitných materiálov navrhnutých tak, aby vydržali a ktoré sa taktiež dokonale hodia k našim nákladným vozidlám. S robustným atraktívnym dizajnom, vďaka ktorému je ich používanie a vlastnenie pôžitkom - okruh funkcií, ktoré skutočne vylepšujú vaše zážitky z jazdy.

Súvisiace informácie

Karta MAX

Maxcard

Karta MAX je bezplatná a ponúka vám úžasné množstvo výhod. Zaregistrujte sa teraz a požiadajte o svoju osobnú kartu MAX.

Kartu MAX Prihlásiť...

Ponuky

Magazine

Prejdite na MAX leták pre najnovšie ponuky.

MAX leták

Kontaktujte svojho DAF predajcu

Chcete vedieť viac? Pre DAF predajcov bude potešením Vám oznámiť všetko, čo chcete vedieť o produktoch a službách spoločnosti DAF. 

Prejsť na kontaktný formulár

Zdieľať túto stránku

Pozývame vás k zdieľaniu našej stránky