DAF Genuine Parts

Výhody originálnych súčiastok značky DAF:

Každé nákladné vozidlo značky DAF, ktoré zíde z výrobnej linky, prešlo dlhú cestu cez vývoj a testovanie. Toto zaručuje, že naše nákladné vozidlá spĺňajú najvyššie štandardy ohľadne bezpečnosti, spoľahlivosti, výkonu, prevádzkových nákladov a životného prostredia. Rovnaké vysoké nároky kladieme aj na naše originálne súčiastky značky DAF. Toto umožňuje získať z vášho nákladného vozidla a vašej spoločnosti maximálne výnosy.

Safety, reliable and optimal returns

DAF Parts Genuine Parts
  • Súčiastky sú na 100% naladené pre vaše nákladné vozidlo značky DAF
  • Maximálna životnosť a výkon
  • Spoľahlivosť
  • Plná záruka spoločnosti DAF
  • Minimálne prevádzkové náklady
Spoločnosť DAF taktiež ponúka vynikajúcu záruku na všetky originálne súčiastky značky DAF. Ak vám súčiastky namontuje predajca vozidiel DAF, tak získate záruku nielen na originálne súčiastky značky DAF, ale aj na náklady montáže. Nekupujete si teda len originálne súčiastky značky DAF, ale aj sprevádzajúce skúsenosti a služby.

DAF Parts Genuine PartsVzhľadom na to, že súčiastky sú špeciálne navrhnuté pre vaše vozidlo, môžete si byť istí, že budú spoločne dokonale fungovať a ich výsledkom bude optimálny výkon vášho nákladného vozidla.

Spoločnosť DAF má rozsiahlu sieť kvalifikovaných predajcov rozšírenú v celej . Zaručuje to, že ohľadne všetkých požiadaviek na súčiastky sa môžete vždy obrátiť na najbližšieho predajcu vozidiel značky DAF. Vďaka systému riadenia katalógu stavu techniky majú predajcovia vozidiel značky DAF takmer vždy priamo dostupné správne súčiastky. Originálne súčiastky značky DAF môžete rozoznať podľa balenia originálnych súčiastok značky DAF.

Ak vaše nákladné vozidlo vyžaduje údržbu alebo opravu, tak vám odporúčame zvoliť odskúšanú kvalitu. Vyberte si originálne súčiastky značky DAF. Používanie neoriginálnych súčiastok môže negatívne ovplyvniť spotrebu paliva vášho vozidla. Toto napokon vedie k nižším ziskom vašej spoločnosti.

Súvisiace informácie

Karta MAX

Maxcard

Karta MAX je bezplatná a ponúka vám úžasné množstvo výhod. Zaregistrujte sa teraz a požiadajte o svoju osobnú kartu MAX.

Kartu MAX Prihlásiť...

Ponuky

PACCAR-Parts-banner-sales-action

Prejdite na MAX leták pre najnovšie ponuky.

MAX leták

Kontaktujte svojho DAF predajcu

Chcete vedieť viac? Pre DAF predajcov bude potešením Vám oznámiť všetko, čo chcete vedieť o produktoch a službách spoločnosti DAF. 

Prejsť na kontaktný formulár

Zdieľať túto stránku

Pozývame vás k zdieľaniu našej stránky