Originálne diely DAF

Každé nákladné vozidlo značky DAF, ktoré zíde z výrobnej linky, prešlo dlhú cestu cez vývoj a testovanie. Toto zaručuje, že naše nákladné vozidlá spĺňajú najvyššie štandardy ohľadne bezpečnosti, spoľahlivosti, výkonu, prevádzkových nákladov a životného prostredia. Rovnaké vysoké nároky kladieme aj na naše originálne súčiastky značky DAF. Toto umožňuje získať z vášho nákladného vozidla a vašej spoločnosti maximálne výnosy.


 • DAF Genuine Parts

  DAF Parts Genuine Parts
  Dielce, vďaka ktorým môžete od vášho nákladného vozidla a spoločnosti očakávať maximálnu návratnosť.

  Ďalšie informácie
 • Príslušenstvo značky DAF

  DAF Accessories DAF XF Euro 6
  Pre každé nákladné vozidlo značky DAF bola vytvorená komplexná rada príslušenstva značky DAF. DAF LF, CF a XF. Pre spojlery, poťahy sedadiel, slnečné clony a hliníkové kolesá až po chladič alebo TV/video.

  Ďalšie informácie
 • Výmenné súčiastky značky DAF

  DAF Exchange Parts
  Spoločnosť DAF ponúka alternatívu vysokej kvality k mnohým druhom komponentov, ako sú štartéry, motory, alternátory a prevodovky. Tieto sú známe pod názvom originálne náhradné diely DAF.

  Ďalšie informácie
 • Mazivá DAF

  DAF Lubricants
  Sortiment mazív DAF pokrýva motorové oleje všetkých typov - od vysokého výkonu až po úsporu paliva; od minerálnych až po syntetické.

  Ďalšie informácie

Karta MAX

Maxcard

Karta MAX je bezplatná a ponúka vám úžasné množstvo výhod. Zaregistrujte sa teraz a požiadajte o svoju osobnú kartu MAX.

Kartu MAX Prihlásiť...

DAF kolekcia

DAF-merchandising

Spoločnosť DAF predstavuje úplne novú kolekciu oblečenia a darčekových predmetov, ktoré sú štýlové, ležérne a tej najvyššej kvality. Od čiapok po pohodlné bundy a od hodiniek po mimoriadne detailné miniatúrne modely DAF.

DAF Shop

Kontaktujte svojho DAF predajcu

Chcete vedieť viac? Pre DAF predajcov bude potešením Vám oznámiť všetko, čo chcete vedieť o produktoch a službách spoločnosti DAF. 

Prejsť na kontaktný formulár

Zdieľať túto stránku

Pozývame vás k zdieľaniu našej stránky