Rozumne aj s repasovanými dielmi


Najlepšou alternatívou pre nové diely: spoľahlivé repasované diely s rovnakou zárukou ako nové diely. Zodpovedné, rozumné a nákladovo efektívne!

Repasované

Repasovanie  zodpovedná alternatíva

Ani diely najvyššej kvality nemajú neobmedzenú životnosť. Keď výrobok dosiahne koniec svojho životného cyklu, je čas vymeniť ho za porovnateľný komponent nie vždy však treba siahať po nových dieloch. Repasované a renovované diely DAF ponúkajú úplne rovnakú úroveň prevádzkovej spoľahlivosti a rovnakú záručnú dobu, nehovoriac o tom, že aj na ne sa vzťahuje služba DAF ITS. Ich cena je pritom výrazne nižšia, vďaka čomu si udržíte nízke celkové náklady na vlastníctvo. A navyše kúpou takýchto dielov prispievate k zníženiu objemu spotrebovaných surovín. Technici spoločnosti DAF vykonajú potrebnú demontáž, zabezpečia, aby sa všetko dôkladne vyčistilo, a pri kontrole im neuniknú ani tie najmenšie trhlinky. Diely sa repasujú podľa najprísnejších noriem kvality. Všetok materiál, ktorý sa opätovne nepoužije, sa dôkladne zabezpečí a recykluje.

Váš servisný díler DAF ponúka široký sortiment dielov od regulátorov pnutia, alternátorov a vstrekovačov až po filtre pevných častíc, vzduchové kompresory, krátke a dlhé bloky, či dokonca kompletné motory a prevodovky. Repasované diely sú nákladovo efektívnejšie a navyše si pri nich môžete byť istí kvalitou, pretože sa dodávajú s plnohodnotnou zárukou spoločnosti DAF. DAF prevádzkuje depozitný systém dielov založený na tom, že sa chybné diely prostredníctvom vášho servisného dílera posielajú spoločnosti DAF. Popri finančných a environmentálnych výhodách je ďalším plusom skutočnosť, že nemusíte čakať, kým sa diel opraví, pretože väčšinou ho na sklade buď má váš servisný díler, alebo spoločnosť DAF – a tento systém zahŕňa aj diely prevodoviek a motorov. Nákladné vozidlo môžete teda zakrátko znova vypraviť na cesty s vedomím, že náhradné diely sú rovnako spoľahlivé ako originálne diely DAF. Tieto dve výhody zavážia, pretože aj napriek hospodárskemu rozmachu musí odvetvie prepravy vždy počítať s malými rezervami.