16. októbra 2018

Spoločnosť DAF predstavuje novú kolekciu darčekových predmetov


Prevziať:

Pre mužov. Pre ženy. Pre deti. Pre športovcov. Pre kanceláriu. Pre každodenné použitie. Spoločnosť DAF Trucks predstavuje nový rad darčekových a propagačných predmetov pre všetkých fanúšikov DAF a na oslavu 90. výročia založenia spoločnosti DAF. Nová kolekcia je dostupná prostredníctvom on-line obchodu DAF: www.dafshop.com.

Praktické, štýlové a kvalitné – rovnako ako naše vozidlá. Tak možno charakterizovať darčekové a propagačné predmety v novej kolekcii, ktorá bola špeciálne navrhnutá pre spoločnosť DAF.

Kolekcia Heritage si vás získa
V úplne novom radu – so štýlovými detailmi v modrej farbe – nájdete atraktívne a praktické pánske i dámske odevy (od tričiek a čiapok až po bundy), unikátne doplnky DAF vrátane tašiek, slnečných okuliarov, hodiniek a kľúčeniek a exkluzívneho radu kožených doplnkov, ktoré sú kvalitné rovnako ako vozidlá DAF. V ponuke je tiež detská kolekcia, ktorá zahŕňa odevy, čiapky, plyšáky a iné predmety pre deti. Potom je tu ešte kolekcia Heritage, ktorá pripomína 90-leté výročie spoločnosti DAF. Jej súčasťou je aj dáždnik, čiapky a náramkové hodinky v limitovanej edícii.

Model DAF A1600
Spoločnosť DAF sa samozrejme môže pochváliť bohatou ponukou malých modelov najnovšej generácie vozidiel. Všetky malé modely vozidiel DAF sú stvorené so zmyslom pre detail a patrí k nim aj sklápacie a cisternové návesy, natahováky kontajnerov a ďalšie nadstavby. Mimoriadnu pozornosť si zaslúži detailne prepracovaný model klasického radu DAF A1600 v pomere 1:50 a ťahač v prevedení limitovanej edície modelu XF k 90. výročiu, ktorý sa dodáva v troch farbách, rovnako ako exkluzívny dospelý ťahač XF 90th Anniversary. 

For more information

DAF Trucks N.V.
Corporate Communications Dept. 
+31 40 214 41 91

Zdieľať túto stránku

Pozývame vás k zdieľaniu našej stránky.