Predajná a servisná sieť DAF

DAF-Services

Spoločnosť DAF má v Európe okolo 1 000 obchodných zastúpení

Spoločnosť DAF má v Európe približne 1 000 zástupcov, čo predstavuje predajcov nákladných vozidiel DAF Dealers™ a predajcov služieb DAF Service Partners™ (mnohí z nich sú oboma). Nákup na jedno zastavenie je v tomto prípade princípom, čo znamená, že vy ako zákazník môžete nájsť všetko čo potrebujete pre váš vozový park na jednej adrese, či už to bude nákup nového alebo jazdeného vozidla, financovanie, údržba alebo opravy, náhradné diely a príslušenstvo, prípadne údržba a opravy súvisiaceho vybavenia a komponentov, ako napríklad zdvíhacích plošín, chladiacich agregátov a žeriavov.

Vyhľadať najbližšieho dílera

Servis vozidiel

Predajcovia služieb DAF Service Partners™

DAF-service-dealer-490

Predajcovia služieb DAF Service Partners™ sú pripravení pomôcť vám so všetkým, čo súvisí s údržbou a opravou. Majú najdokonalejšie diagnostické vybavenie DAVIE XD a vysoko kvalifikovaný servisný personál. Radi vám pomôžu aj s údržbou a opravou nákladných vozidiel iných výrobcov. Ako súčasť „TRP programu“ predajcovia služieb DAF Service Partners™ skladujú univerzálne náhradné diely. Predajca vozidiel DAF je pre vás partnerom aj vtedy, ak sa o údržbu svojho vozového parku staráte sami. Nie len pre dodávky súčiastok DAF, ale aj pre spotrebné položky a nástroje pre vašu dielňu a súčiastky pre prívesy, zdvíhacie plošiny a karosériu.

Servisné body

Miesta servisnej podpory DAF Service Support Points™

DAF-service-support-points-490Popri predajcoch nákladných vozidiel DAF Dealers™ a predajcoch služieb DAF Service Partners™ nájdete v obmedzenom počte krajín množstvo miest servisnej podpory DAF Service Support™: servisné miesta vykonávajúce činnosť v spojení s predajcami služieb DAF Service Partners™, aby splnili vaše potreby ohľadne údržby a opráv.

Autobusy

Predajcovia služieb pre autobusy a autokary DAF Coach & Bus Service Partners™

DAF-coach-bus-service-dealer-490

Spoločnosť DAF má aj sieť 150 špecializovaných predajcov DAF Coach & Bus Service Partners™ ktoré sú strategicky rozmiestnené pozdĺž hlavných ciest v Európe. Špecializujú sa na údržbu a opravy špecifických komponentov, ako napríklad toaletných zariadení, stravovania a palubného audio a video vybavenia.

Predaj vozidiel

Predajcovia nákladných vozidiel DAF Dealers™

DAF-truck-sales-dealer-450

Predajcovia nákladných vozidiel DAF Truck Sales Dealers™ sa špecializujú na predaj nových a jazdených vozidiel. Predajcovia sú dopravní konzultanti, ktorí používajú najmodernejší softvér a rozsiahle vedomosti a skúsenosti na to, aby presne určili špecifikácie požadované pre konkrétne použitie.

Po vypracovaní špecifikácií dôjde k objednávke priamo od spoločnosti DAF v Eindhovene. Potom budú on-line vždy k dispozícii informácie ohľadne stavu a času dodávky objednaného vozidla.

Zdieľať túto stránku

Pozývame vás k zdieľaniu našej stránky